Členská základna

Zde najdete kompletní adresář členů klubu, v tabulce níže chované rázy a v poslední tabulce zkratky barevných rázů dle platného vzorníku.

  Jméno Adresa Telefon E-mail
1. Axmann Miroslav Šumvald 90,  783 85 723 783 479 axmannova.mar@seznam.cz
2. Buršík Josef Poběžovice 367, 345 22 775 588 099 j.bursik@seznam.cz
3. Černý Jan Pochválov 108, Pochválov 270 55 603 358 108 cernych108@centrum.cz
4. Drexler Václav Kalivody 26,   Řevničov  270 54 607 924 255 Vaclav.Drexler@seznam.cz
5. Etrych Miroslav Zvíkov - Budín 1, Nechanice  503 15 495 444 210  
6. Grešle Jan Jungmannova 138, Stod  333 01 739 031 114  
7. Holeček Jaroslav Losiná 176, Nezvěstice  332 04 725 912 363  
8. Holeček Jiří Losiná 176, Nezvěstice  332 04 724 102 446 j.holecek1@seznam.cz
9. Jahoda Jiří Stromovka 13, Brno  637 00 602 588 575 kropenka@post.cz
10. Janáček Ladislav Čestice 72,  Kostelec nad Orlicí  517 41 732 931 731 adaljanacek@seznam.cz
11. Jarkovský Tomáš Pěčín 102,  517 57 603 491 008 jarkovsky@tjarkovsky.cz
12. Ješetický Josef Úzká ulice 77, Spořice  431 01 725 061 048  
13. Jirásek Jaroslav Brzice 10, Hořičky  552 05 776 314 416 p.l. 491 491 284
14. Jirouch Zdeněk Libňatov 21,  542 36 724 180 858  
15. Kalaš Jaroslav Lípa 3, Všestary  503 12 603 288 046 j.kalas@seznam.cz
16. Kleisner Vojtěch Vstiš 135, Dobřany  334 41 603 232 227 vojta.kleisner@seznam.cz
17. Kofroň Josef Libnov 73, Krajková  357 08 602 425 699 bravovinium@volny.cz
18. Křivský Jan Ke stříbrnému dolu, Chotěboř  583 01 723 691 551  
19. Kukla Jiří Vašírov 14, Lány  270 61 603 349 976 kuklajirka@centrum.cz
20. Leško Vladimír P. Jilemnického 1026, Tachov  347 01    
21. Loukota Jaroslav Ing. Letkov 25, Plzeň  326 00 776 763 884 ma.loukota@seznam.cz
22. Loukota Martin Letkov 25, Plzeň  326 00 737 870 381 ma.loukota@seznam.cz
23. Macura Jan Tepelská 171, Toužim  364 01 774 344 019 poslatmail@email.cz
24. Mádr Aleš Hliník 613, Velká Bystřice  783 53 604 797 658 sikpha@seznam.cz
25. Melichar Josef Nevřeň 82, Třemošná  330 11 606 893 484 jmelichar82@seznam.cz
26. Nedělka Václav ml. Velká Losenice 40, 592 11 777 293 468 vaclavnedelka@centrum.cz
27. Papoušek Mikuláš JUDr. Těchonín 11, Těchonín  561 66 777 865 875 Papousek.Mikulas@seznam.cz
28. Příborský Miroslav Ing. Otín 8, Klatovy  339 01    
29. Pyšek Josef  Ing. Luby 62, Klatovy  339 01 603 210 044 jitka.pyskova@seznam.cz
30. Rákos Radek Na Staré silnici 86, Kněževes  252 86 728 148 862 radekrakos@email.cz
31. Rom František Rožmitál pod Třemšínem  262 42 601 308 321  
32. Rot  Aleš Družstevní 186, Písek  397 01 733 589 219  
33. Suda Jiří Kamenný Újezd 151, K. Újezd  337 01 602 880 400 sudajirka@seznam.cz
34. Šafanda Zdeněk Šlovice 127, Plzeň - Litice  321 00 724 176 570 zdenek.saf@seznam.cz
35. Šedivý Jakub Trpísty 82, Stříbro  349 01 775 407 423 sedivy.jakub@seznam.cz
36. Trávníček Miroslav Zderaz 78, Proseč u Skutče  539 44 721 150 434 p.l. 469 321 385
37. Turek Jiří Kamenný Újezd 278, K. Úezd  337 01 777 521 280 jiriturek.ro@seznam.cz

 

Seznam členů klubu dle chovaných rázů vlašek

  Jméno Vlašky velké Vlašky zdrobnělé
1. Axmann Miroslav Vk  
2. Buršík Josef Vrdšpr  
3. Černý Jan zVž, zVčv, zVb
4. Drexler Václav Vrdšpr  
5. Etrych Miroslav Vk  
6. Grešle Jan Vk  
7. Holeček Jaroslav Vpc, Vž, Vč, Vm  
8. Holeček Jiří   zVpc, zVž, zVč, zVstzb
9. Jahoda Jiří Vm  
10. Janáček Ladislav   zVč
11. Jarkovský Tomáš Vk, Vrdšpr  
12. Ješetický Josef Vstzb zVstzb
13. Jirásek Jaroslav Včbskv  
14. Jirouch Zdeněk  
15. Kalaš Jaroslav Vrdšpr, Včbskv, Vstzb  
16. Kleisner Vojtěch Vk  
17. Kofroň Josef Všorzb, Vzlbl, Včvsdzlkr  
18. Křivský Jan Včbskv zVk
19. Kukla Jiří Vk, Vmk, Vbkol, Vmbkol, Vzlčl, Vzlml, Vzlbl, Vstčl zVorzb, zVšorzb, zVmorzb, zVž
20. Leško Vladimír Vstzb  
21. Loukota Jaroslav Ing. Vstzb  
22. Loukota Martin Vbkol  
23. Macura Jan Vstzb, Vorzb, Vorkr  
24. Mádr Aleš Vk  
25. Melichar Josef Včbskv  
26. Nedělka Václav  ml. Vm, Všorzb, Všorzb s růž. hřeb.  
27. Papoušek Mikuláš JUDr. Vrdšpr, Vstzb  
28. Příborský Miroslav  Ing. bez chovu  
29. Pyšek Josef  Ing. Vstzb  
30. Rákos Radek Vž, Vží  
31. Rom František Vstzb  
32. Rot Aleš Včbskv  
33. Suda Jiří bez chovu  
34. Šafanda Zdeněk Vží zVží, zVpc
35. Šedivý Jakub Všorzb  
36. Trávníček Miroslav Vk  
37. Turek Jiří Včbskv, Vb zVč, zVčbskv

 

Zkratky barevných rázů

Číslo dle vzorníku Ráz Zkratka
K 010 koroptví k
K 028 zlatě zbarvené zlzb
K 029 stříbrně zbarvené stzb
K 030 oranžově zbarvené orzb
K 031 modré zlatě zbarvené mzlzb
K 032 modré stříbrně zbarvené mstzb
K 033 modré oranžově zbarvené morzb
K 036 šedé oranžově zbarvené šorzb
K 093 červeně sedlaté zlatokrké čvsdzlkr
K 127 bílé kolumbijské bkol
K 131 žluté kolumbijské žkol
K 159 zlaté černě lemované zlčl
K 160 stříbrné černě lemované stčl
K 164 zlaté modře lemované zlml
K 166 zlaté bíle lemované zlbl
K 191 porcelánové pc
K 213 červené čv
K 214 žluté ž
K 216 černé bíle skvrnité čbskv
K 235 žíhané ží
K 236 rodobarvé šedoprsé rdšpr
K 238 černé č
K 239 modré m
K 242 bílé b